PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Jeigu gavus prekę ji Jums netiko ir norite pasikeisti dydį arba ją grąžinti, prašome informuoti mus el.paštu info@ snwear.com. 

Prekę galima grąžinti arba keisti per 14 dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekės pristatymo dienos, jeigu  prekė yra nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Mes turime teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis ir pan.).

Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.

Prekės yra grąžinamos per Omniva paštomatą (Kauno Šilas Vandžiogalos pl. Paštomatas).

GRĄŽINIMAS:

Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas. 

Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Prekės saugų grąžinimą turi užtikrinti pirkėjas (pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti nepasiekus adreso).

Pinigai už prekes bus grąžinti per 10 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinama pinigų suma už netinkamą prekę yra įsigyto produkto kaina be pristatymo mokesčio. Pristatymo mokestis klientui nėra grąžinamas. 

KEITIMAS:

Prekės spalvą, modelį ar dydį galima pakeisti, jeigu norima spalva, dydis arba modelis tuo metu yra sandėlyje.