Kas mes?

Mes – ŠaltaNosio komanda. Visi savaip žavūs, skirtingi, bet vienas kitą puikiai papildantys ir todėl neišskiriami. Be galo mėgstame laisvę, patogumą ir nevaržomą judėjimą. Turbūt nekyla daugiau klausimų, kodėl siuvame kasdieninius laisvalaikio rūbus. Manome, kad gyvenimo grožis slypi mažose paprastose detalėse. Tad nepražiopsok jų, besisukdamas rutinos ruletėje – šok į patogiausią rūbą ir lėkime drauge į dar vieną gyvenimo nuotykį.


Mūsų tikslas:

Pasiūlyti Jums kokybišką, paprastą, bet stilingą, patogią ir nevaržančią laisvalaikio aprangą visai šeimai – nuo mažiausių iki didžiausių.


Kodėl ŠaltaNosis?

Pavadinimo sukūrimas pradžioje atrodė sudėtinga misija. Po ilgų svarstymų, kaip čia sukūrus įmantrų, gražiai skambantį ir dėmesį patraukiantį pavadinimą, supratome, kad nereikia išradinėti dviračio. ŠaltaNosio pravardė mus lydėjo jau nuo seniai seniai, kai įkurti naują rūbų prekinį ženklą dar nebuvo net menkiausios minties. Ši pravardė prilipo, nes mums nuolat šalta tada, kai kitiems – visai ne. Nosis pati pirmoji reaguoja į šaltį. Juk ir mamos, o ypač močiutės, tikrindamos ar vaikučiai nesušalo, pirmiausia čiupteli jų mažas nosytes. Taip pat ŠaltaNosis gali asocijuotis su nuostabaus skonio virtinukais, kurie dažną nukelia į vaikystės atostogas pas senelius. Taip ir lydėjo ŠaltaNosis per gyvenimą, kol nusprendėme, kad būtent šis paprastas, neįmantrus lietuviškas žodis geriausiai mus atspindi. Mes norime išlikti nuoširdūs, atviri ir visiems suprantami.


Apie mūsų naudojamus audinius:

Audinių kokybė mums buvo vienas svarbiausių aspektų, kuriant rūbų prekinį ženklą. Daug laiko praleidome rinkdamiesi patikimą audinių gamintoją ir išbandydami jų produktus. Kokybiški audiniai užtikrina, kad iš jų pasiūtas drabužis ilgiau išlaikys gerą išvaizdą, nepasidengs burbuliukais ir neišbluks po pirmojo skalbimo, todėl jį bus galima dėvėti ilgiau.

Kitas svarbus aspektas renkantis audinius buvo kuo natūralesnis pluoštas. Iš patirties žinome, kad sintetiniai, įvairiomis agresyviomis cheminėmis medžiagomis apdoroti audiniai gali sukelti alergiją. Ši problema šiuolaikiniam žmogui darosi vis aktualesnė, todėl savo rūbams siūti mes pasirinkome medvilninį trikotažą. Visi mūsų audiniai sertifikuoti OEKO-TEX 100 standartu. „Standard 100 by OEKO-TEX®“ reguliuoja cheminių medžiagų naudojimą, nustato griežtas jų normas. Pagal šį standartą tikrinama chemikalų koncentracija: pesticidų, formaldehido, aromatinių aminų, sunkiųjų metalų, azoto dažiklių, tirpiklių likučiai ir kt. Tad OEKO-TEX® 100 standartas rodo, kad produkcija neturi jokio nepalankaus poveikio ir yra nekenksminga galutiniam vartotojui.

Na ir sudėtingiausia dalis – spalvos. Pamačius tokią jų galybę, atrodė bus neįmanoma išsirinkti. Visos žavios, ryškios, gražios. Dėliojome, balsavome, net sapnavome. Galiausiai išrinkome dabartinius spalvų variantus, o laikui bėgant įnešime vis naujų. Visuomet esame atviri ir Jūsų pasiūlymams.